Miks on vajalik kliimaseadmeid regulaarselt hooldada? 

Konditsioneerid kasutavad õhu jahutamiseks soojusvahetit. Kuigi seadmete siseosad on kaitstud filtritega, satub aja jooksul tolmuosakesi soojusvaheti pinnale. See võib ummistuda ja seadme jõudlus langeb. Et seda ei juhtus, soovitatakse seadmeid hooldada.
Õhksoojuspumba hooldust tuleb teostada kord aastas, selleks et tagada seadme pikem eluiga. Hoolduse teostamine aitab ära hoida kõikvõimalikke vigu õhksoojuspumba töös. Regulaarne hooldamine kindlustab seadme pikaajalise vastupidavuse ja töökindluse.

Mida hooldus sisaldab?
Hoolduse käigus puhastatakse siseosa filtrid, pestakse sise-ja välisosa soojusvahetid, puhastatakse kondensaatvee äravoolu kanal, kontrollitakse külmaaine rõhud, lekked ja elektriühendused. Hooldus kindlustab seadmele pikema eluea ning aitab avastada tekkivaid rikkeid.

Hooldusleping
Gelidus OÜ pakub klientidele hoolduslepinguid. Sellisel juhul jääb kogu seadme korrashoid ja õigeaegsete hooldustööde teostamine meie kanda. Hooldusleping on eriti soovitatav juhtudel, kus seadme korrasolek on olulise tähtsusega. Üheks suurimateks eeliseks lepingulistele klientidele on eelisjärjekord väljakutsete puhul.

Kui soovite kliimaseadmete hooldust, võtke meiega ühendust e-maili teel info@gelidus.ee või helistage 5221371.