Enam ei ole korteritesse paigaldatud konditsioneerid haruldased. Nende abil luuakse enda eluruumidesse mugavad tingimused nii kuumal suvel kui ka külmal talvel.

Mida teevad konditsioneerid?
*Õhukonditsioneer ehk konditsioneer on seade, mis jahutab, kütab ja puhastab siseruumide õhku.
*Jahutamine suvel – Tavalisi, on/off-tüüpi kompressoriga konditsioneere kasutatakse kõikvõimalike ruumide jahutamiseks suvisel perioodil kuni +5 °C välisõhutemperatuuril.
*Jahutamine talvel – Kui lisada konditsioneerile talvevarustus, siis saab temaga ruume jahutada ka talvel. Soovitatav on kasutada sujuva reguleerimisega rõhu pealt juhitavat talvevarustust: see tagab tõrgeteta töö ka kuni –15 °C välisõhutemperatuuril.

Konditsioneeri tõhus töötamine oleneb õigesti valitud seadmest. On paar aspekti, mida peab arvestama, kui valida konditsioneeri korterisse või büroosse.
Alustuseks ei tohi osta esimest ettejuhtuvad seadet, vaid tuleb uurida ning teha teadlik valik. Tuleb järgida paari asja:  Mis on seadme võimsus, kas seadmel on ventilatsioonifunktsioon, mis on müratase, kas seade kuivatab ruumi õhku, kuidas liigub õhuvool, kuidas ruumi köetakse, kas seadmel on taimer, säästurežiim ja öörežiim.
Tänapäevased konditsioneerid on varustatud ventilatsioonifunktsiooniga. Olenemata konditsioneeri hinnast ja kvaliteedist on see igal juhul varustatud esmase filtriga. Selle puhastamine ei valmista kellelegi raskusi.

Kus konditsioneeri kasutada?
Konditsioneeri saab kasutada kõikjal, kus vajatakse efektiivset jahutust. Põhiliselt kasutatakse õhukonditsioneere eramutes, büroodes, haiglates, apteekides, spordisaalides, kaubanduskeskustes, tööstustes, tootmishoonetes jne.

Lisaks pakume ka konditsioneeride hooldust! Soovi korral sõlmime hoolduslepingu. Hooldusleping tagab Teie seadmete regulaarse kontrolli ja kindluse, et hooldatava süsteemi rikke korral sõidab meie hooldusmeeskond kohale esimesel võimalusel.

Kui soovite konditsioneeri paigaldust või hooldust, võtke meiega ühendust e-maili teel info@gelidus.ee või helistage 5221371.