Mitsubishi Electric Kirigamine Style (MSZ-LN)

Mitsubishi Electric Kirigamine Style (MSZ-LN)

Kirigamine Style (MSZ-LN) on tõhus õhksoojuspump, mis kütab või jahutadab vastavalt vajadusele, tagades mugava ja meeldiva sisekliima. Põhiomadused nagu I-SEE sensor, öörežiim ja WiFi teevad uuest soojuspumbast tõeliselt nutika kliimaseadme.
Soojuspumba sisemoodul on suurepärase pilkupüüdva disainiga, sobides ka kõige stiilsema sisekujundusega ruumi.

Energiatõhus ja turvaline
Kirigamine Style energiatõhusus on kõrge: A+++ keskmistes kliimatingimustes ja A+ külmades kliimatingimustes. Sesoonne efektiivsusnäitaja SCOP on 5,2. See tähendab, et soojuspump annab iga elektrile kulutatud kW kohta tagasi 5,2 korda rohkem soojusenergiat. Lisaks on kompressoril 5-aastane müügigaranti.

Keskkonnasõbralik
Soojuspumbas Kirigamine Style kasutatakse keskkonnasõbralikku ja energasäästlikku külmaagensi R32. Kirigamine Style on hea valik, arvestades meid ümbritsevat keskkonda.

Madal müratase
Kirigamine Style on üks vaiksemaid soojuspumpasid turul. Lisaks on ainulaadne öörežiim, mille sisselülitamisel väheneb välismooduli müratase 3 dB võrra.

Märkab detaile
Kirigamine Style on varustatud I-SEE infrapunaanduriga, tänu millele ei jää ükski koht ruumis kütmata. Andur tuvastab inimese asukoha ruumis ja seadistub vastavalt sellele. Ruumis viibija saab hõlpsalt valida, kas õhuvool suunatakse tema poole või eemale. Anduri abil saab inimeste ruumist lahkumisel automaatselt tõsta või langetada ruumi temperatuuri kahe kraadi võrra. Esmapilgul väike muutus säästab pikas perspektiivis märkimisväärselt energiakulusid

Fokusseerub inimesele
Kirigamine Style jälgib ruumi ja salvestab mällu kõik liikumised ja temperatuurid. Seade määrab kindlaks, kus inimesed kõige rohkem viibivad ja seadistab õhuvoolu ning suunab sooja või jaheda õhu sinna, kus seda kõige rohkem vajatakse.

Suurepärane küttevõimsus
Peamine tunnussuurus, nominaal- ehk arvutuslik küttevõimsus (P-design) näitab, kui suurt pindala soojuspump suudab kütta. Soojuspumba juures tuleb tähelepanu pöörata sesoonsele soojustegurile (SCOP). Isegi, kui soojuspumba SCOP väärtus on kõrge, on kodumajapidamisele küttevõimsuse ja säästlikkuse tagamiseks vajalik õigesti dimensioneeritud soojuspumpa. Kirigamine Style eeliseks on kõrge efektiivsus ja suur küttevõimsus.

Hyper heating tehnoloogia
Kirigamine Style kohandab oma võimsuse vastavalt maja küttevajadusele. Tänu Hyper Heating küttetehnoloogiale säilitab soojuspump ühtlase muutumatu küttevõimsuse veel ka välistemperatuuril -15 °C. Veelgi enam, kütmise efektiivsus garanteeritakse ka -25 °C pakasega.

Testitud -35 °C pakasega
Kirigamine Style-i vastupidavust on testitud sõltumatu katselabori poolt ka -35 °C pakasega. Testi tulemusel saab väita, et Kirigamine Style ei lülitu veel välja kui temperatuur langeb alla -30 °C. Tuba püsib soe ka külmimatel talveõhtutel.

Levitab soojust
Kirigamine Style omab kahte autonoomselt töötavat õhusuunajat (Double Flap), mis võimaldavad õhuvoolu kergesti suunata soovitud ruumiossa. Soojuspumba õige paigalduskoha valimisel saab soojust efektiivselt jaotada isegi kahe korruse vahel.

Režiimi lukustamine
Õhksoojuspumba saab lihtsalt lukustada kütmis- või jahutusrežiimile.

Ventilaator-režiim
Kirigamine Style ei hoolitse ainult kütmise eest talvel ja jahutamise eest suvel, vaid võimaldab ventilaator-režiimil ka ruumi temperatuuri ühtlustada. Näiteks, kasutades veel lisaküttekehana kaminat levib soojus ruumis paremin

Režiimi lukustamine
Soojuspumba saab lihtsalt lukustadada kütmis- või jahutusrežiimile.

Häälestatav kütterežiim
Soojuspumpa saab seadistada säästlikule kütterežiimile alates +10 ºC ja häälestada ühe kraadi haaval temperatuurini +31 ºC.

Integreeritud WiFi
Kirigamine Style omab integreeritud WiFi süsteemi, mis võimaldab hõlpsalt soojuspumpa monitoorida ja juhtida internetirakenduse MELCloud abil. Ükskõik, kas viibime kodus diivanil või reisil. Nii on tagatud täielik kontroll soojuspumba üle igal ajahetkel. Valige võrk, sisestage salasõna ja Kirigamine Style ühendub automaatselt rakendusega MELCloud. Enam lihtsamaks minna ei saa!

Nädalataimer
Nädalataimeri abil saab seadistada aja, mil Kirigamine Style Teie kodu sisekliima eest hoolt kannab. Taimerifunktsioon võimaldab seadistada kohandatud režiime ja temperatuure vastavalt kasutaja erisoovidele. Määrata saab kuni neli toimingut päevas.

Juhtmevaba pult
Kirigamine Style juhtmevaba juhtpult annab igakülgse kontrolli. Juhtpult on saadaval neljas värvitoonis vastavalt valitud Kirigamine Style sisemooduli värvitoonile.

Puhtam toaõhk
Lisaks suurepärastele kütteomadustele puhastab Kirigamine Style ka toaõhku. Plasma Quad filter kõrvaldab tõhusalt viirused, allergeenid, tolmu, hallituse, bakterid või muud soovimatud osakesed.

Tõrjub tolmu ja mustuse
Soojusvaheti ja ventilaatori pinnaviimistlus Dual Barrier Coating tõrjub tolmu ja mustust, suurendades soojuspumba energiatõhusust ja pikendab seadme eluiga.

Good Design Award disainiauhinna võitja
Mitsubishi Electrics õhksoojuspump Kirigamine Style on võitnud Jaapanis maineka disainiauhinna Good Design Award. See auhind omistatakse tootedisainile, mis rikastab igapäevaelu ja on inspireeriv ning väljapaistva kvaliteediga.

 

Peamised tooteomadused:
  • STIILNE DISAIN – ERAKORDNE EFEKTIIVSUS

Tehnilised näitajad

Energiatõhususe klass (kütmine/jahutamine) A+++ / A+++
SCOP 5,2
Töötamine on testitud Põhjamaades välistemperatuuril – 35 °C
Garanteeritud töötamine välistemperatuuril – 25 °C
Müratase 19 dB
Küttevõimsus 1,0 – 6,3 (MSZ-LN25); 1,0 – 6,6 (MSZ-LN35)
Jahutusvõimsus 0,8 – 3,5 (MSZ-LN25); 0,8 – 4,0 (MSZ-LN35)
Garantii kompressorile 2 aastat

Võta ühendust

Kui soovid pakkumist või antud toote kohta veelgi täpsemat infot siis helista meile +372 522 1371 või kirjuta alloleva vormi kaudu