Mitsubishi Electric GEODAN maasoojuspump

Mitsubishi Electric GEODAN maasoojuspump

GEODAN – suurepäraste omadustega maasoojuspump
Tänu funktsioonaalsusele on Geodan täiuslik maasoojuspump. Sisemooduli kompaktsed mõõtmed teevad soojuspumba paigaldamise lihtsaks. Maakollektori adaptiivne juhtimine, invertertehnoloogia, WiFi ja Smartrgrid-süsteem muudavad soojuspumba nutikaks. Soojuspumbas on kasutusel Quiet-režiim. Geodan on üks madalaima müratasemega maasoojuspumpasid turul. Tänu R32 külmaainele ja energiatõhususe klassile A+++ on Geodan ülimalt energiasäästlik ja keskkonnasõbralik maasoojuspump.

Parim energiatõhususe klass
Geodani energiatõhususe klass kütmisel on A+++ ja sooja tarbevee tootmisel A+. See ei tähenda ainult seda, et ostate energiasäästliku maasoojuspumba ja saate oma kodu kütmiseks sama raha eest rohkem soojusenergiat. Teete ka parima investeeringu, mis säästab nii keskkonda kui teie kulusid.

Sobib suurepäraselt väikestesse ruumidesse
Geodani kõrgus on vaid 175 cm ja see on turul pakutavate maasoojuspumpade seas üks madalamaid, mistõttu on soojuspumbale madala laega kitsas keldris lihtsam kohta leida. Lisaks on Geodan moodulkonstruktsiooniga, mis lihtsustab ja muudab seadme paigaldamise sujuvaks.

Vaikne, tagab rahuliku une
Mitsubishi Electric soojuspumbad on loodud looma parimat sisekliimat ilma, et seadet oleks kuulda – ja Geodan ei ole erand. Tänu väikesele müratasemele on Geodan üks vaiksemaid maasoojuspumpasid turul pakutavate pumpade hulgas. Lisaks on Geodan varustatud Quiet-režiimiga, mis tähendab, et see töötab öösiti vaiksemini ja ei sega teie und.

Maakollektori automaatne juhtimine
Vanema maasoojuspumba väljavahetamise hõlbustamiseks on Geodan varustatud maakollektori adaptiivse juhtimisega. Geodan kohandub automaatselt olemasoleva või uue maakollektoriga, et minimeerida kollektori külmumise ohtu. Seda tehakse maksimaalse sageduse vähendamise teel, kui temperatuur kollektoris läheneb külmumisohtlikule väärtusele. Olemasolevate tingimustega kohandumine tagab teile kliendina parima turvatunde.

Ülim mugavus – juhtmevaba juhtimine
Geodani saab varustada juhtmeta ruumianduriga. Sel juhul on suurima mugavuse saavutamiseks võimalik temperatuuri lihtsasti reguleerida. Andur mõõdab ja analüüsib ruumi soojusvajadust ning arvestab näiteks päikesekiirgusest ja toiduvalmistamisest tulenevat lisasoojusenergiat, säästes sellega teie kulusid. Reisile minnes vajutage reisikohvriga sümbolit, mille puhul kohandatakse seadistusi nii, et saate äraolekul maksimaalse energiasäästu.

Distantsjuhtimine – WiFi liides
Lisavarustuses oleva WiFi liidese ja veebirakenduse MELCloud abil saab lihtsalt ja sõltumata asukohast reaalajas jälgida soojuspumba tööd. Operatiivselt on võimalik saada telefoni ekraanile veateateid, kui soojuspumba töös peaks esinema häireid. Samuti on võimalik vastavalt vajadusele muuta soojuspumba tööseadistusi.

Smartgrid – väiksem elektrikulu
Selles, et elektrihinda reguleerib pakkumine ja nõudlus, pole midagi uut, kuid oma nõudluse saate kohandada ka pakkumisega – see ongi Smartgrid-süsteem. Teatud kellaaegadel on nõudlus elektrienergia järele tunduvalt väiksem ja elektrienergia seetõttu odavam – näiteks varahommikul, kui enamik inimesi magab. Nutikas funktsioon, mis aitab säästa raha. Geodan on varustatud ka Modbus-protokolliga. Modbus abil saab soojuspumba lihtsalt liita hoone juhtimissüsteemiga.

R32 külmaaine
Geodan kasutab keskkonnasõbralikumat külmaainet R32, mis vähendab oluliselt CO2-heitmeid. Külmaaine R32 on lihtsalt taaskasutatav ja sellel on suur jahutusvõime ja soojusjuhtivus. R32 tagab ka suurema kasuteguri ja suurendab küttevõimsust madalama välistemperatuuri korral.

Kaks erineva temperatuuriga tsooni
Sisekliima paremaks seadistamiseks saab kahe tsooni komplektiga jagada maja kaheks ruumianduritega juhitavaks küttetsooniks. See tähendab iga tsooni täiesti eraldi reguleerimist (nt maja erinevatel korrustel). Kahe tsooni komplekti abil on ka võimalik kütta basseini, aiamaja või garaaži.

Peamised tooteomadused:
  • GEODAN – suurepäraste omadustega maasoojuspump

Tehnilised näitajad

Küttevõimsus 1,5 – 11,0 kW
Energiatõhususe klass kütmisel A+++

Võta ühendust

Kui soovid pakkumist või antud toote kohta veelgi täpsemat infot siis helista meile +372 522 1371 või kirjuta alloleva vormi kaudu