Mitsubishi Electric MFZ-KJ põrandale paigaldatav

Mitsubishi Electric MFZ-KJ põrandale paigaldatav

Kompaktne ja tõhus
Mitsubishi Electric MFZ-KJ on põrandale paigaldatav õhksoojuspump, mis on varustatud ainulaadse Hyper Heatingküttetehnoloogiaga. Antud mudel kuulub turu efektiivseimate õhksoojuspumpade hulka. Sisemooduli kompaktsed mõõtmed võimaldavad ka lihtsat paigaldust. Sisemoodul sulandub diskreetselt ümbritsevasse interjööri ning kütab ja jahutab ühtlaselt ja õdusalt.

Meeldiv sisekliima aastaringselt
Õhksoojuspump MFZ-KJ on loodud põhjamaisele kliimale ja suudab tagada tänu Hyper Heating küttetehnoloogiale kütmise ka kõige käredama pakasega. Samas on lisaväärtusena olemas jahutusfunktsioon, mis pakub värskendavat ja meeldivat jahedust kuumadel suvepäevadel.

Sisekliima juhtimine
Stiilse disainiga kasutajasõbralik kaugjuhtimispult võimaldab lihtsalt muuta sisekliima seadistusi. Nädalataimeri funktsiooni abil saab juhtida soojuspumba tööd vastavalt nädalaprogrammile. Seadistada kodust eemalviibimisel automaatselt soojuspumpa madalamale temperatuurile ning naasmisel taastada sobiv ja mugav toatemperatuur. See aitab veelgi küttekulusid kokku hoida.

Hyper Heating küttetehnoloogia
Mudelis MFZ-KJ on kasutusel Hyper Heating  küttetehnoloogia, mis kindlustab püsiva küttevõimsuse välistemperatuurini -15°C. Lisaks sellele garanteeritakse kütmine ka -25 °C pakasega.

Märkimisväärselt vaikne soojuspump
MFZ-KJ eeliseks on stiilne ja diskreetne disain. Põrandale paigaldatav sisemoodul sulandub ümbritsevasse interjööri ja ei mõju võõrkehana. Ventilaatori konstruktsioon tagab ruumi ühtlasema kütmise või jahutamise. MFZ-KJ sisemoodulil on äärmiselt madal müratase 19 dB(A). Omas klassis üks parimaid.

Juhtige soojuspumpa interneti kaudu
Mitsubishi Electric internetirakenduse MELCloud abil saate juhtida ja seirata oma soojuspumpa reaalajas. Sõltumata sellest, kas viibite eemal või lõõgastute oma kodus diivanil. Kui seade on ühendatud WiFi ühenduse kaudu MELCloudiga, siis näete operatiivselt soojuspumba tööinfot ja ka kõiki veateateid kas arvuti, mobiili või tahvelarvuti ekraanil.

Kompressorile 5 aastat garantiid
Mitsubishi Electricu soojuspumba soetamisel võite kindel olla, et Teil on kodus modernse disaini, kõrgkvaliteetsete komponentidega, pika tööeaga ja küttekulusid säästev kütteseade pikkadeks aastataeks.Kindlustunde tagamiseks kehtib soojuspumba Kirigamine MSZ-FH kompressorile 5-aastane müügigarantii.

Peamised tooteomadused:
  • põrandale paigaldatav õhksoojuspump

Tehnilised näitajad

Energiatõhususe klass (kütmine/jahutamine) A+ / A+++
SCOP 4,4
Garanteeritud töötamine välistemperatuuril – 25 °C
Garantii 5 aastat
Müratase 19 dB
Küttevõimsus 1,2 – 5,8 kW
Jahutusvõimsus 0,5 – 3,7 kW

Võta ühendust

Kui soovid pakkumist või antud toote kohta veelgi täpsemat infot siis helista meile +372 522 1371 või kirjuta alloleva vormi kaudu