Mitsubishi Electric Multi Split (MXZ)

Mitsubishi Electric Multi Split (MXZ)

Paindlik sisekliimalahendus
Soe ja mugav elutoas, jahe ja mugav magamistoas ning sobiv õhutemperatuur köögis söögi valmistamisel. See on võimalik kasutades Multi Split soojuspumpasüsteemi. Multi Split välismooduliga saab ühendada kuni viis eraldi juhitavat sisemoodulit.

Hyper Heating küttetehnoloogia ja MXZ-seeria*
Mitsubishi Electricu inverterkompressoriga õhksoojuspumpade osades mudelites on kasutusel küttetehnoloogia Hyper Heating, mis tagab ühtlase küttevõimsuse kuni välistemperatuurini  -15 °C. Lisaks sellele on kütmine garanteeritud välistemperatuurini kuni -25 °C.*Saadaval vaid mudelil MXZ-2E53-VAHZ

Lisa sobiv sisemoodul
Vabalt saab valida mitmete sisemoodulite mudelite vahel (nt seina-, põranda-, lae-, kanali- või kassettmudelid). See tagab majas parema õhu jaotumise, paindlikkuse kasutamisel ja suurema mugavuse. Antud lahendus on sobiv suuremate pindade puhul või kui on soov kasutada soojuspumpa mitmes ruumis.

Multi Split juhtimine interneti kaudu
Mitsubishi Electric internetirakenduse MELCloud abil saate juhtida ja seirata oma soojuspumpa reaalajas. Sõltumata sellest, kas viibite eemal või lõõgastute oma kodus diivanil. Kui seade on ühendatud WiFi ühenduse kaudu MELCloudiga, siis näete operatiivselt soojuspumba tööinfot ja ka kõiki veateateid kas arvuti, mobiili või tahvelarvuti ekraanil.

Kompressorile garantii
5-aastatMitsubishi Electricu soojuspumba soetamisel võite kindel olla, et Teil on kodus modernse disaini, kõrgkvaliteetsete komponentidega, pika tööeaga ja küttekulusid säästev kütteseade pikkadeks aastataeks.Kindlustunde tagamiseks kehtib soojuspumba MXZ-seeria kompressoritele 5-aastane müügigarantii.

Peamised tooteomadused:
  • Multi Split välismooduliga saab ühendada kuni viis eraldi juhitavat sisemoodulit.

Tehnilised näitajad

1,0 – 14,0 kW
Jahutusvõimsus 1,1 – 11,0 kW
SCOP 3,9 – 4,1
SEER 5,8 – 7,1

Võta ühendust

Kui soovid pakkumist või antud toote kohta veelgi täpsemat infot siis helista meile +372 522 1371 või kirjuta alloleva vormi kaudu