Mitsubishi Electric õhksoojuspump MSZ-AP

Mitsubishi Electric õhksoojuspump MSZ-AP

Kompaktne kliimaseade
MSZ-AP on kompaktne seinale paigaldatav soojuspumba mudel, mis sobib suurepäraselt väiksematele majadela ja suvilatele. Kui soovite kütta või jahutada suvemaja, siis on MSZ-AP sobiv seade just Teile.

Säästlik kütteseade
Soojuspump MSZ-AP on äärmiselt energiatõhus, sesoonne soojustegur (SCOP) on   4,7. See tähendab, et saate tavalise elektriküttega (elektriradiaator või puhur) võrreldes kuni 4,7 korda rohkem kütteenergiat.

Parem soojuse jaotamine ja madal müratase
Õhksoojuspumba MSZ-AP sisemoodulis on parendatud õhuvoolu suunamist. See tähendab, et otsest õhuvoolu suunatakse täpsemalt, et saavutada ruumis ühtlasem soojuse jaotumise. Valida saab ka ventilaatorirežiimi, mis aitab nt kamina või pliidi soojust ruumis levitada. MSZ-AP müratase on ülimalt madal, vaid 19 dB(A). Seda võib võrrelda sosistamisega.

R32 – keskkonnasõbralik külmaaine
Uus külmaagens R32 on võrreldes eelnevates mudelites kasutatud külmaagensidega palju väiksema keskkonnamõjuga.

Suvemajja
MSZ-AP annab võimaluse pikemalt suvemajas viibida, sest annab mõnusat sooja ka külmadel aegadel. Lisaks saab kuumal suvepäeval kasutada jahutusfunktsiooni.
Ühepereelamusse
MSZ-AP on täiuslik lisakütteseade olemasolevale küttesüsteemile. Lihtsalt kasutatav ja ülimalt energiasäästlik.

Sisseehitatud WiFi*
Sisseehitatud WiFi ühendus võimalsdab lihtsalt juhtida ja seirata MSZ-AP tööd internetirakenduse MELCloud kaudu.* Kuulub komplekti vaid mudelitel tähisega MSZ-AP VGK.

Öörežiim
Öörežiimis on välisosa müratase väiksem kuni 3 dB (A). See kindlustab, et miski ei häiri Teie rahulikku ööund.

Säästlik ja turvaline
Õhksoojuspump Mitsubishi Electric MSZ-AP on ülimalt energiatõhus ning seega säästab raha küttekuludelt. Lisaks on  MSZ-AP töökindel ja turvaline valik. Soojuspumba kompressorile kehtib 5-aastane garantii.

Säästlik kütterežiim
MSZ-AP hoiab ruumides kogu talve jooksul sooja ming kaitseb maja külmumise eest. Säästlikus kütterežiimis saab valida astmevabalt temperatuure vahemikus +10 ºC kuni +31 ºC .

Paindlikkus
Nädalataimerit kasutades on võimalik saada lisakokkuhoidu. Saadaval on neli seadistusvalikut igaks nädalapäevaks.

5-aastat garantiid kompressorile
Mitsubishi Electricu soojuspumba soetamisel võite kindel olla, et Teil on kodus modernse disaini, kõrgkvaliteetsete komponentidega, pika tööeaga ja küttekulusid säästev kütteseade pikkadeks aastataeks.Kindlustunde tagamiseks kehtib soojuspumba Kirigamine MSZ-AP kompressorile 5-aastane müügigarantii.

Peamised tooteomadused:
  • MSZ-AP on kompaktne seinale paigaldatav soojuspumba mudel, mis sobib suurepäraselt väiksematele majadela ja suvilatele.

Tehnilised näitajad

Energiatõhususe klass (kütmine/jahutamine) A++ / A+++
SCOP 4,7
Garanteeritud töötamine välistemperatuuril – 20 °C
Külmaagens R32
Müratase 19 dB
Küttevõimsus 1,0 – 7,3 kW
Jahutusvõimsus 0,9 – 5,4 kW
Garantii kompressorile 5 aastat

Võta ühendust

Kui soovid pakkumist või antud toote kohta veelgi täpsemat infot siis helista meile +372 522 1371 või kirjuta alloleva vormi kaudu