Mitsubishi Electric õhksoojuspump MSZ-FT

Mitsubishi Electric õhksoojuspump MSZ-FT

Tõhus ja kompaktne õhksoojuspump
MSZ-FT soojendab ruume tõhusalt ja märkamatult. Uus õhksoojuspump on lihtsalt paigaldatav ning sobib kõikjale, nt uuselamutesse, suvemajadesse, garaažidesse või muudesse lemmikkohtadesse.

MSZ-FT teeb oma tööd sujuvalt ja vaikselt
Õhksoojuspump MSZ-FT on paindlikult kasutatav, vaikne ja töökindel. Tänu kompaktsetele mõõtmetele ja stiilsele välimusele sulandub soojuspumba sisemoodul enamikesse interjööridesse. Madalaimal töörežiimil on soojuspumba müratase äärmiselt madal, vaid 19 detsibelli, mis on võrreldav sosinaga.

Kohandatud meie kliimale
MSZ-FT on ametlike edasimüüjate kaudu Eestis saadaval spetsiaalses Skandinaavia versioonis, mis on välja töötatud, toodetud ja testitud meie kliimatingimustele vastavalt. Soojuspump töötab ka käreda pakasega ja Te ei pea muretsema, et see välja lülitub. MSZ-FT tagab, et sisekliima püsib soe ja mugav ka külmadel talveöödel. Kasutusel on funktsioonid, mis on välja töötatud põhjamaise kliima jaoks. Nt nutikas sulatamistehnoloogia või õhuringringlusrežiim, kus soojuspump lülitub soovitud temperatuuri saavutamisel automaatselt ventilaatori režiimi. Veenduge mudeli MSZ-FT valimisel, et sellel oleks tähis SC, mis tähistab mudeli tähistuses “Skandinaavia”.

Tõhus küttetehnoloogia
Tavapäraste õhksoojuspumpade küttevõimsus järjest väheneb, mida külmemaks väljas läheb. Mitsubishi Electricu soojuspumpadel, mis kasutavad unikaalset küttetehnoloogiat Hyper Heating püsib küttevõimsus ka pakaseliste ilmadega välistempetratuurini -20 °C . See on õhksoojuspumpade turul ainulaadne omadus. Veelgi enam, kütmine on tehase poolt garanteeritud välistemperatuurini -25 °C ja vastavalt testimistele Põhjamaades jätkub kütmine välistemperatuurini -35 °C.

Õhuringlusrežiim
Õhksoojuspump MSZ-FT lülitab soovitud sisetemperatuuri saavutamisel automaatselt sisse õhuringlusrežiimi, mis aitab muudest soojusallikatest pärinevat soojust hajutada, nt puuküttega pliit või kamin. Täiustatud konstruktsiooniga ventilaator hajutab olemasolevat soojust tõhusamalt suuremates ruumides.

Keskkonnasõbralik ja säästlik
Kõik meie uued õhk-õhksoojuspumbad töötavad uue külmaagensiga R32. R32 keskkonnamõju on oluliselt väiksem kui traditsioonilistel külmutusagensitel. Soojuspumbal MSZ-FT on ka kõrge efektiivsus, aastane kasutegur (SCOP) on 4,7. See tähendab, et saate ühe kütmisele kulutatud euro kohta 4,7 korda rohkem soojust kui elektriküttega. Mis omakorda tähendab olulist elektrikulude vähendamist.

Õhksoojuspump on abiks allergikutele
Sisekeskkonda sattunud õietolmu allergeensed osakesed võivad olla aktiivsed aasta läbi. MSZ-FT sisemoodulile saab osta juurde lisatarviku – hõbeioonidega õhupuhastusfiltri, mis eemaldab õhust õietolmu väga tõhusalt.

Kompaktsete mõõtmetega ja ülimalt efektiivne
Vaatamata kompaktsele suurusele on uuel mudelil MSZ-FT rohkelt mugavust ja säästlikkust tagavaid omadusi:

Sisseehitatud WiFi – mille kaudu saab hõlpsasti rakenduse MELCloud kaudu soojuspumba tööd juhtida. See võimaldab Teil nt enne koju jõudmist kütmist tõsta või alustada jahutamist.

Säästlik kütterežiim +10 °C

Nädalataimer – võimaldab eelprogrammeerida soojuspumba nii, et teil oleks näiteks öösel, tööl olles või puhkuse ajal automaatselt madalam temperatuur.

Öörežiim – vähendab mürataset vaiksetes välistingimustes.

Peamised tooteomadused:
  • Tõhus ja kompaktne õhksoojuspump

Tehnilised näitajad

Energiatõhususe klass MSZ-FT25/-FT35 A+++ / A+++
Garanteeritud töötamine välistemperatuuril -25 °C
Töötamine on testitud Põhjamaades välistemperatuuril – 35 °C
Külmaagens R32
Müratase 19 dB
Küttevõimsus (min – max) kW 0,9 – 6,2 (MSZ-FT25); 0,9 – 6,6 (MSZ-FT35)
Jahutusvõimsus 0,8 – 3,5 (MSZ-FT25); 0,8 – 4,0 (MSZ-FT35)
Garantii 2 aastat

Võta ühendust

Kui soovid pakkumist või antud toote kohta veelgi täpsemat infot siis helista meile +372 522 1371 või kirjuta alloleva vormi kaudu