NIBE FLM

NIBE FLM

Taaskasuta väljuva õhu soojust.

Maasoojuspumbale väljatõmbemooduli lisamisel vähenevad küttearved veelgi. Moodul on FLM on loodud kasutamiseks koos NIBE maasoojuspumpadega. Moodul taaaskasutab väljatõmmatavas õhus olevat soojusenergiat, parendab sisekliimat ning vähendab küttekulusid. Paigaldatakse vahetult soojuspumbale või saab kinnitada ka seinale.

*Väljatõmmatava õhu ja maakollektori ning energiakaevu ärakasutamise terviklahendus
*FLM on paigaldatav soojuspumpadele NIBE F1145/F1245/F1345
*Väljatõmmatava õhu soojusenergia salvestub maapinnas
*Maakollektorit võib vajaduse korral lühendada
*Lihtne paigaldad
*Ventilaatori suur jõudlus ja madal müratase
*Märkimisväärselt madal müratase
*Energiasäästlik alalisvoolu ventilaator ja tsirkulatsioonipump

Kirjeldus

Väljatõmbeõhumoodul FLM on spetsiaalselt konstrueeritud maasoojuspumpadele. Moodul regenereerib soojust väljatõmbesüsteemist ja edastab selle maakollektorisse või energiakaevu.
FLM on mõeldud paigaldamiseks maasoojuspumpadele NIBE F1145/F1245/F1345.Moodulisse sisseehitatud ventilaator tõmbab maja niisketest ruumidest õhku ja suunab selle soojusvahetisse. Siin kantakse soojusenergia maakollektori või energiakaevu kaudu üle soojuspumbale. Sel viisil tõstetakse külmakandja temperatuuri ja ka suurendatakse soojuspumba kasutegurit. Isegi siis, kui soojuspump ei tööta, salvestub energia maakollektorisse või energiakaevu ning väljatõmmatava õhu soojusenergia kasutatakse sel viisil maksimaalset ära.

Peamised tooteomadused:
  • Taaskasuta väljuva õhu soojust.

Tehnilised näitajad

Mudel NIBE FLM
 Kõrgus (mm) 355
 Laius (mm) 600
 Sügavus (mm) 554
 Max õhuhulk (m3/h) ca 330
 Maksimaalne jahutusvõimsus (kW) ca 1,6
 Kaal (kg) 32

Võta ühendust

Kui soovid pakkumist või antud toote kohta veelgi täpsemat infot siis helista meile +372 522 1371 või kirjuta alloleva vormi kaudu