NIBE SPLIT õhk-vesi-soojuspump

NIBE SPLIT õhk-vesi-soojuspump

Soojuspump NIBE SPLIT on täiuslik, energiasäästlik ning keskkonnasõbralik – kõik ühes kütte- ja jahutussüsteem, mis tagab turvaliselt ja ökonoomselt mugava sisekliima. Nibe SPLIT  ühendab endas suurepärase disainiga kõrgkvaliteetse välismooduli ning NIBE uusima tehnoloogiaga sisemooduli. Uue tootegrupi SPLIT arendus baseerub pikaaegsel kogemusel soojuspumpade ja vesiküttesüsteemide väljatöötamisel karmis Skandinaavia kliimas. Soojuspump Nibe SPLIT on stiilse disainiga ning lihtsalt paigaldatav ja hooldatav.

Soojuspumba NIBE SPLIT põhiomadused:
*Optimaalne küttevõimsus aasta läbi tänu inverterkompressorile
*Kompaktne välismoodul
*Lihtne paigaldada (eriti kõik-ühes sisemooduliga süsteemi)
*Välis- ja siseosa on ühendatud külmaagensi torustikuga
*Sisemoodulisse ACVM 270 on integreeritud spiraalne veesoojendi
*Programmid vastavalt individuaalsetele vajadustele
*Valmidus kahe küttesüsteemi juhtimiseks
*Integreeritud aktiivjahutuse funktsioon
*Minimaalne soojuskadu tänu sisemooduli heale soojusisolatsioonile
*Võimalus ühendada lisakütteseadmetega

NIBE SPLIT – suurepärase konstruktsiooniga kaasaegne küttesüsteem, mis töötab efektiivselt aasta läbi. Kui paljud soojuspumbad keelduvad töötamast, kui neid kõige rohkem vaja oleks, siis NIBE SPLIT omab äärmiselt laia töödiapasooni. NIBE on loonud üksteist erinevat SPLIT toodet, mis sobivad nii uusehitistele kui ka renoveeritavatele majadele. Lähtuvalt asukohast ja maja suurusest ning sooja tarbevee vajadusest, saab valida kõige sobivama tootekomplekti.

Saadaval on kolm erineva suurusega välismoodulit. Iga komplekt sisaldab sise- ja välismoodulit, mille peensusteni täiustatud tootearendus võimaldab saavutada kütmisel ja sooja tarbevee tootmisel parimat soojustegurit (COP). Sisemooduliks on kas kompaktne kõik-ühes siseosa koos soojaveeboileriga või eraldiseisev juhtseade (hüdroboks) koos erinevate tarbeveeboileritega.

NIBE SPLIT kütab sooja tarbevett temperatuurini 65 °C. Soojuspump töötab sujuvalt isegi välistemperatuuril -20 °C tagades küttevee pealevoolutemperatuuri 58 °C. Harva esinevate eriolukordade puhul, kui soojuspump ei suuda tagada majapidamise vajadusi, lülitub sisse elektriküttekeha või aktiveerub lisaküte nt päikese-, gaasi- või puuküte.

Jahutusfunktsioon

Kuumadel suvepäevadel võib soojuspumpa NIBE SPLIT kasutada jahutava seadmena. Kodudes, kus on kasutusel radiaator- või põrandaküte saab jahutusfunktsiooni kasutada jahutuskonvektorite lisamisel. Tavaliste jahutussüsteemidega võrreldes jahutab NIBE SPLIT vastavalt vajadusele nii, et mugav sisekliima saavutatakse võimalikult vähese energiakuluga. NIBE SPLIT jahutab Sinu kodu ühtlaselt ja õdusalt.

Süsteemi kirjeldus

Soojuspump NIBE SPLIT on terviklik süsteem kütmiseks, jahutamiseks ja sooja vee tootmiseks.
Kütmisel toimib süsteem järgnevalt (kirjeldatud komplekt 1 näitel):
*Välismoodulis AMS 10 välisõhu soojusenergia mõjul aurustunud külmaagens surutakse kompressoris kokku, mille tagajärjel tema temperatuur tõuseb.
*Kuum gaasiline külmaagens juhitakse sisemoodulisse ACVM 270.
*Külmaagens annab soojusenergia küttesüsteemi soojuskandjale (veele).
*Veeldunud külmaagens juhitakse tagasi soojuspumba välismoodulisse AMS 10 ning protsess kordub.

Protsessi vastupidiseks muutmisel saab soojuspumbast jahutava seadme.
Sisemoodul ACVM 270 juhib temperatuurianduri abil välismooduli AMS 10 tööd.
Kui vajatakse lisakütet, siis lülitab soojuspumba sisemoodul ACVM 270 sisse lisakütteseadme, näiteks elektriküttekeha.

Peamised tooteomadused:
  • NIBE SPLIT – TÄIUSLIK SOOJUSPUMPADE TOOTESEERIA KODUMAJAPIDAMISTELE.

Tehnilised näitajad

Mudel Energiatõhususe klass 35°C, komplektimärgis
AMS 10-8  A++
AMS 10-12  A++
AMS 10-16  A++
AMS 10-6  A++

Võta ühendust

Kui soovid pakkumist või antud toote kohta veelgi täpsemat infot siis helista meile +372 522 1371 või kirjuta alloleva vormi kaudu